Pôžičky Hypotéky Úvery

Spolupracujeme:
Najlepšia hypotéka

 

 

 

 

 

 

Povinné zmluvné poistenie - PZP

Pôžička pre nezamestnaných

 


 

V prípade tohto úveru, sa jedna o pôžičku pre nezamestnaných bez potvrdenia príjmu. Pri tomto type pôžičky sa ručí nehnuteľnosťou ( byt, dom ), automobilom resp. iným hnuteľným majetkom. Suma peňazí poskytnutá pri tejto pôžičke je nízka.

 

Požiadajte o pôžičku:

 

 

 

Dôvodom je fakt, že nie je možné overiť výšku príjmu. Vybavenie pôžičky je rýchle. Pri tejto pôžičke je vysoké úročenie, je nevyhnutné dôkladne preštudovať podmienky zmluvného vzťahu.  Pôžička pre nezamestnaných je poskytovaná nebankovými inštitúciami.
 

Zárukou za pôžičku pre nezamestnaných

je dom, automobil, iné hnuteľnosti alebo prípadne i zmenka.

 

 

Tieto požičky sú poskytované predovšetkým nezamestnaným ľuďom a potom tiež matkám na materskej dovolenke. Finančné inštitúcie na pôžičky pre nezamestnaných požičiavajú menšie objemy financií - dôvodom je práve nemožnosť overenia výšky príjmu a tiež i ťažké určenie horného stropu požičiavanej čiastky. Pôžičky sú vybavené veľmi rýchlo, nenahliada sa pri nich do registra dlžníkov.

 

 

Pôžičky
pre nezamestnaných občanovPôžička je zúročovaná vyššou úrokovou mierou. Doporučuje sa veľmi podrobne sa zoznámiť s celkovými nákladmi na splatenie pôžičky. Preštudujte si aj podmienky zmluvy a na prípadné nejasné body sa spýtajte.

 

  • poskytuje nebankový sektor
  • veľmi rýchle poskytnutie financií
  • vybavenie cez internet a telefón
  • ručenie domom, automobilom, alebo inými hnuteľnosťami
  • bezúčelové využitie financií
  • vhodné pri potrebe nižšieho objemu peňazí
  • nutné preukázať schopnosť splácať pôžičku

 

U pôžičiek pre nezamestnaných nie je väčšinou pre poskytovateľov dôležité,

 

na čo budú peniaze použité - môžu to byť peniaze na vianočné darčeky, investície do získania nového zamestnania atď. Ak nie je pôžička ničím zaistená, musí tu byť nejaký významný dôvod, prečo niekto takéto pôžičky poskytuje. Podobné sú aj tzv. bezúčelové pôžičky.

 

Je to samozrejme preto, že ľudia, ktorí takúto pôžičku potrebujú, sú väčšinou v existenciálnych problémoch a podpíšu čokoľvek, aby sa dostali k peniazom.

 

Tieto pôžičky sú ľahko dosiahnuteľné a ich poskytovatelia za ne vyrubujú vysoké úrokové sadzby, ktoré môžu niekoľkonásobne prevyšovať úroky, ktoré by ste na podobnej pôžičke dostali v banke, čo im samozrejme prináša za cenu väčšieho rizika tiež väčší zisk. Je to ale pomerne rýchla pôžička.

Pôžička pre nezamestnaných je kontrolovaná ich poskytovateľmi veľmi starostlivo. Niekedy môže stačiť iba deň omeškania s platbou a úroky za nesplatenú sumu môžu vyskočiť napríklad aj trojnásobne, čo nezamestnanému dlžníkovi určite na optimizme nepridá.

 

V prípade dlhšieho meškania potom môže dôjsť k podaniu návrhu na začatie exekúcie, preto tento typ pôžičiek odporúčame len ako krajné možnosti.

 

Pokiaľ sa už odhodláte riešiť svoju finančnú situáciu nejakou formou pôžičky pre nezamestnaných, určite si vopred pozrite všetky priložené materiály.

 

Najvýhodnejšia pôžička - Vybavte si pôžičku jednoducho až do 1500 €.

Výhodná online pôžička - Okamžité posúdenie Vašej žiadosti!

Online Požička ihneď - Od 25 € do 250 € bez registrov.

 

 

 

 

 

 

<< pôžička pre dôchodcov                                                                                  pôžička pre mladých>>

 

Peniaze obdržíte v hotovosti alebo prevodom na účet.                               Pôžičku pre mladých môžete brať aj zo Štátneho fondu.